Jakie monitor interaktywny wybrać do sali konferencyjnej? [PORADNIK]

Monitory interaktywne SMART GX V2 i MX V4 Pro są zaawansowanymi narzędziami, które mogą znacznie ułatwić prowadzenie spotkań i konferencji. Oto kilka możliwych zastosowań tych urządzeń w salach konferencyjnych, biorąc pod uwagę ich specyfikacje techniczne i zintegrowane oprogramowanie.

SMART GX V2

Wyświetlacz: Monitory SMART GX V2 oferują wyświetlanie w rozdzielczości 4K UHD (3840 × 2160), co zapewnia doskonałą jakość obrazu dla prezentacji multimedialnych. Są dostępne w trzech rozmiarach: 65″, 75″ i 86″.

Interaktywność: Monitory te wykorzystują zaawansowaną technologię podczerwieni, która umożliwia interaktywne korzystanie z urządzenia. Oferują one funkcje takie jak Object Awareness i Simultaneous Tool Differentiation, które umożliwiają łatwe i intuicyjne sterowanie urządzeniem.

Oprogramowanie: Monitory SMART GX V2 są wyposażone w zintegrowane oprogramowanie, które umożliwia łatwe zarządzanie i udostępnianie treści, a także interaktywną współpracę. Wbudowany system Android umożliwia korzystanie z wielu aplikacji i funkcji, takich jak cyfrowa tablica, przeglądarka internetowa, udostępnianie ekranu i wiele innych.

Połączenia: Monitory te oferują wiele opcji połączeń, w tym HDMI, DisplayPort, VGA, USB i inne. Dzięki temu mogą być łatwo zintegrowane z innymi urządzeniami i systemami.

SMART MX V4 Pro

Wyświetlacz: Monitory SMART MX V4 Pro również oferują wyświetlanie w rozdzielczości 4K UHD (3840 × 2160). Są dostępne w czterech rozmiarach: 55″, 65″, 75″ i 86″.

Interaktywność: Podobnie jak modele GX V2, monitory MX V4 Pro wykorzystują zaawansowaną technologię podczerwieni, która umożliwia interaktywne korzystanie z urządzenia.

Oprogramowanie: Monitory MX V4 Pro są wyposażone w zintegrowane oprogramowanie, które umożliwia łatwe zarządzanie i udostępnianie treści, a także interaktywną współpracę. Wbudowany system Android umożliwia korzystanie z wielu aplikacji i funkcji, takich jak cyfrowa tablica, przeglądarka internetowa, udostępnianie ekranu i wiele innych.

Połączenia: Monitory te oferują wiele opcji połączeń, w tym HDMI, DisplayPort, VGA, USB i wiele innych. Dzięki temu mogą być łatwo zintegrowane z innymi urządzeniami i systemami.

Audio: Monitory MX V4 Pro są wyposażone w dwa wbudowane głośniki o mocy 15 W (model 55″) lub 20 W (modele 65″, 75″, 86″). Posiadają one również zintegrowaną liniową sześciomikrofonową tablicę z obsługą wbudowanego akustycznego tłumienia echa, co umożliwia prowadzenie wideokonferencji o wysokiej jakości dźwięku.

NFC: Monitory MX V4 Pro są wyposażone w zintegrowany czytnik/pisarz RFID NFC, co umożliwia łatwe i bezpieczne logowanie się do urządzenia.

Pamiętaj, że te monitory są bardzo elastyczne i mogą być dostosowane do wielu różnych zastosowań, w zależności od potrzeb organizacji.

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl