Bezprzewodowy system konferencyjny KINDERMANN

Bezprzewodowy system prezentacyjny dla małych i średnich sal konferencyjnych, sal lekcyjnych i miejsc zebrań

Możliwości zastosowania bezprzewodowego systemu konferencyjnego KINDERMANN

System prezentacyjny Kindermann Klick& Show umożliwia użytkownikom udostępnianie treści z laptopów lub urządzeń mobilnych w nadzwyczaj prosty sposób – bez wstępnej konfiguracji, bez kabli, za to z wielką oszczędnością czasu.

Praca na własnych urządzeniach –
prosta i bezpieczna

Prosta obsługa systemu sprawia, że Kindermann Klick & Show jest właściwym wyborem do zastosowania w salach konferencyjnych i pokojach spotkań.

Dzięki wdrożonym standardom szyfrowania możesz mieć pewność, że Twoja zawartość będzie transmitowana bezprzewodowo z zachowaniem reguł bezpieczeństwa.
System Kindermann Klick & Show jest dostępny jako zestaw obejmujący jednostkę bazową K-10S oraz dwa nadajniki Klick & Show TOUCH, lub też jako samoistne oprogramowanie K-10L bez nadajników TOUCH (istnieje możliwość dokupienia nadajników w obu konfiguracjach, czyli K10S oraz K10L (patrz poniżej).

Klick & Show TOUCH to kompaktowy nadajnik WiFi, charakteryzujący się elegancką konstrukcją łatwego w użyciu, dotykowego modułu sprzętowego, który jest podłączany do laptopa poprzez złącze USB. Klick & Show TOUCH to łatwe w użyciu rozwiązanie dla spotkań kooperacyjnych.

Dotknij i zaczynaj

Użytkownicy laptopów z systemami Windows i Mac mogą po prostu podłączyć nadajnik Klick & Show TOUCH do złącza USB w swoim urządzeniu. Krótkie dotknięcie i przytrzymanie przycisku dotykowego powoduje rozpoczęcie transmisji ekranu laptopa na głównym monitorze interaktywnym.
Moduł USB wyposażony jest w dwukolorowy wskaźnik diodowy oraz mechanizm wibracyjnego sprzężenia zwrotnego, które dostarczają użytkownikowi informacje o stanie aktywności.
Możliwe jest też nawiązanie połączenia w sposób wyłącznie oparty na oprogramowaniu, z wykorzystaniem wewnętrznej anteny WiFi laptopa zamiast nadajnika TOUCH.

Użytkownicy urządzeń mobilnych Apple lub Android mogą pobrać darmową aplikację służącą do udostępniania zawartości, lub też skorzystać z wbudowanej funkcji Airplay (wyłącznie w urządzeniach z systemem iOS).

Treść transmitowana przewodowo, np. z komputera PC lub odtwarzacza DVD, może być prezentowana za pomocą złącza wejściowego HDMI w stacji bazowej Klick & Show. System zapewnia kompatybilność nawet ze standardem rozdzielczości 4K.

Rodzina produktów Kindermann Klick & Show

Wersja standardowa

Zestaw Klick & Show K-10S Kit

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu. Zestaw zawiera jednostkę bazową wraz z antenami, którą podłącza się do wyświetlacza centralnego oraz dwa nadajniki, które podłącza się do komputera. Urządzenia mobilne łączy się za pomocą aplikacji Android lub iOS. Po kilku minutach system jest gotowy do przesyłania obrazu.

W zestawie dołączamy dwa transmitery TOUCH podłączane do komputera / laptopa. Możliwość podłączenia do 14 urządzeń podczas jednego spotkania.

Rozdzielczość przesyłanych i wyświetlanych na monitorze treści: do 4K.

Wersja podstawowa

Zestaw Klick & Show K-10L

Kindermann Klick & Show K-10L jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu. Zestaw zawiera jednostkę bazową wraz z antenami, którą podłącza się do wyświetlacza centralnego oraz opcjonalnie możliwość dokupienia do czterech nadajników TOUCH, które podłącza się do komputera. Urządzenia mobilne łączy się za pomocą aplikacji Android lub iOS. Po kilku minutach system jest gotowy do przesyłania obrazu.

Rozdzielczość przesyłanych i wyświetlanych na monitorze treści: do 1080P

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl