Cisco Webex Meetings

Pandemia koronawirusa zmieniła sposób pracy, przede wszystkim biurowej. W lipcu 2020 r., większość z nas wróciła do biur, ale wciąż wielu pracowników pracuje w swoich domach. 

Zdecydowana większość (90 proc.) polskich pracowników umysłowych uważa, że praca zdalna będzie zyskiwać na znaczeniu – wynika z nowego badania przeprowadzonego na zlecenie Gumtree.pl przy współpracy z Randstad Polska. Większość ankietowanych ocenia ten model pracy jako łatwy do organizacji oraz przynoszący korzyści w postaci m.in. większej elastyczności i oszczędnościach na dojeździe do pracy.
Źródło: Podatki.biz

Niezależnie od tego, czy wszyscy wrócą do biur, narzędzie do prowadzenia telekonferencji na trwale zagoszczą w codzienności biznesowej.
Skoro praca zdalna zyskuje na znaczeniu, to pracownicy potrzebują wydanych i niezawodnych rozwiązań do efektywnego wykonywania zadań. Firmy, które chcą pogodzić komfort pracy z domu z możliwością telekonferencji na odległość, nie powinny oszczędzać na platformach przeznaczonych do prowadzenia spotkań online.

Cisco Webex Meetings to platforma do spotkań online, która ułatwia pracę zdalną pracownikom małych i średnich firm.
Cisco Webex Meetings wykorzystuje nowoczesne funkcje konferencji audio i wideo, umożliwiając  udostępnianie dźwięku, filmów i treści w ramach chmury.

Funkcje i korzyści

Prostota na każdym urządzeniu

Planuj spotkania sieciowe z wyprzedzeniem lub rozpoczynaj je w dowolnym momencie. Dołączaj do spotkań za pośrednictwem komputerów, przeglądarek, urządzeń wideo lub urządzeń mobilnych i korzystaj ze zintegrowanych możliwości udostępniania dźwięku, obrazu i treści. Nie musisz w tym celu pobierać żadnych plików ani instalować wtyczek.

Niezawodna transmisja wideo

Rozwijaj relacje i zdobywaj zaufanie dzięki połączeniom wideo w realistycznej jakości. Zapewniaj szybką i wysokiej jakości transmisję wideo za pomocą naszych globalnych centrów danych.

Innowacje skoncentrowane na doświadczeniach

Zaprezentuj się jak najlepiej: wbudowany w urządzenia inteligentny mechanizm wykrywa zakłócenia powodowane przez dźwięki w tle. Pozwala też szybciej dołączać do spotkań wirtualnych dzięki powiązaniu spotkań sieciowych z urządzeniem znajdującym się w sali konferencyjnej.

Czołowe w branży zabezpieczenia

Zarezerwuj i zablokuj osobistą salę konferencyjną, aby realizować spotkania sieciowe zgodnie z planem i śledzić dyskusje oraz zabezpieczyć ją przed dostępem niepowołanych osób. Wbudowane wielowarstwowe zabezpieczenia oparte na najlepszej w branży wiedzy fachowej Cisco gwarantują pełne bezpieczeństwo spotkań sieciowych — bez kompromisów, jeśli chodzi o doświadczenia użytkownika.

  • Ponad 500 milionów użytkowników miesięcznie korzysta z Cisco Webex Meetings
  • Spotkania online przeprowadza się przez 30 milionów urządzeń mobilnych oraz 1,5 mln urządzeń wykorzystywanych w salach konferencyjnych.

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl