Kamera konferencyjna Logitech

Kamera konferencyjna Logitech zapewnia obraz i dźwięk o wysokiej jakości. Kamery Logitech współpracują z używanym przez firmy oprogramowaniem do obsługi wideokonferencji.

Kamery konferencyjne Logitech sprawdzają się zarówno w małych pokojach, jak i dużych salach konferencyjnych.

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl

Jakość, prostota i przystępne ceny

Dzięki cenie dobrze korelującej z jakością, kamery Logitech można zainstalować w każdej sali konferencyjnej i pokoju, co jest szalenie istotne zarówno podczas telekonferencji między firmami czy oddziałami jednej firmy, ale także podczas pracy zdalnej, co dobitnie unaoczniła pandemia koronawirusa.

kamera konferencyjna logitech

Kamery konferencyjne zmieniają sposób współpracy zespołów, otwierają nowe możliwości i eliminują stare granice. Stare granice czasem znoszą się same, jak to miało miejsce w 2020 roku.

Niezależnie od powodu, kamery są niezbędnym narzędziem do telekonferencji.Obsługują dowolne aplikacje do obsługi
wideokonferencji — łącznie z już używanym
przez Ciebie oprogramowaniem.

Prostota połączenia typu „plug and play”, dwukierunkowe zestawy głośnomówiące z mikrofonami wielokierunkowymi oraz szerokie pole widzenia sprawiają, że rozmówcy bez problemu zobaczą i usłyszą wszystkie osoby w pomieszczeniu konferencyjnym.

Kamery Logitech posiadają certyfikaty biznesowe i charakteryzują się często nagradzaną konstrukcją, zaawansowanymi funkcjami i wyjątkową niezawodnością.
Kamery konferencyjne to właściwy wybór dla każdej firmy.

Kamera konferencyjna Logitech MeetUp – WSZYSTKO W JEDNYM – NASZ BESTSELLER

Kamera konferencyjna Logitech MeetUp została zaprojektowana do pracy w małych salach konferencyjnych oraz innych mniejszych pomieszczeniach, oferując wiele funkcji w małej obudowie.

ŁATWE PROWADZENIE ROZMÓW

Ustawienie sceny dźwiękowej w przedniej części pomieszczenia to zaledwie pierwszy krok do uzyskania efektu naturalnej rozmowy. Technologie RightSound™ obejmują układ mikrofonów z funkcją formowania wiązki, które rejestrują mowę, jednocześnie wyrównując głośność głosów bardziej donośnych i cichych oraz eliminując szumy.

kamera konferencyjna logitech meetup

RIGHTSIGHT
Komputerowy wzrok

Dzięki technologii komputerowego wzroku RightSight™ kamera MeetUp automatycznie reguluje swoją pozycję i przybliżenie, wykrywając i kadrując wszystkich znajdujących się w pomieszczeniu.

PROSTE ZARZĄDZANIE

za pomocą serwisu do zarządzania urządzeniami Logitech Sync

Monitoruj i zarządzaj swoimi urządzeniami do sali konferencyjnej z jednej platformy z Logitech Sync. Ponadto miej wgląd w to, jak używane są Twoje pomieszczenia.

ROZWIĄZANIA DO SAL KONFERENCYJNYCH WSPÓŁPRACUJĄCE Z KAMERĄ MEETUP


Kup wszystko, czego potrzebujesz do zorganizowania wideokonferencji w małym pomieszczeniu, w tym kamerę Logitech MeetUp, platformę komputerową (jak np. minikomputer, system komputerowy Meet lub Logitech RoomMate), oprogramowanie zoptymalizowane do obsługi sali konferencyjnej oraz sterownik dotykowy Logitech Tap.


Zobacz wszystkie polecane kamery konferencyjne Logitech

Rally

Kamera PTZ z systemem obrazowania Ultra-HD i automatycznym sterowaniem kamerą

  • Technologia RightSense gwarantuje lepsze doświadczenia użytkownika
  • Zaawansowana optyka kadruje każdego uczestnika, zachowując wspaniałą wyrazistość
  • Smukły, industrialny wygląd pasujący do każdej profesjonalnej przestrzeni do spotkań

MeetUp

Kamera konferencyjna typu wszystko w jednym o niezwykle szerokim obiektywie, przeznaczona do małych pomieszczeń

PTZ PRO 2

Kamera Logitech PTZ Pro 2 jest wyposażona w wysokiej klasy optykę i zapewnia realistyczny obraz, dzięki czemu będziecie mieć wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu, nawet jeśli znajdujecie się tysiące kilometrów od siebie. Ulepszenia techniczne zapewniają ostry obraz o wysokiej rozdzielczości, doskonałym odwzorowaniu kolorów i wyjątkowej precyzji optycznej. Kamera PTZ Pro 2, która kosztuje o połowę mniej niż porównywalne modele, stanowi naprawdę inteligentny wybór.


Connect

Przenośna kamera ConferenceCam z zestawem głośnomówiącym Bluetooth do małych pomieszczeń, biur domowych i pracy w podróży

  • Doskonały obraz i dźwięk z niewielkiego urządzenia zajmującego zaledwie 7,6 cm
  • Obsługa większości aplikacji do prowadzenia spotkań i wideokonferencji
  • Bezprzewodowa mobilność zapewniana przez akumulator
BCC950

Biurkowe rozwiązanie do obsługi wideokonferencji do niewielkich pokojów biurowych, biur domowych i praktycznie dowolnych przestrzeni o sporym stopniu prywatności

  • Konstrukcja typu wszystko w jednym jest łatwa w obsłudze i zajmuje niewiele miejsca
  • Wygoda połączenia typu „plug and play” z komputerami Windows i Mac
  • Wyraźny obraz w rozdzielczości HD i przystępna cena

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl