Kamery internetowe do domu, biura, pracy zdalnej

Kamery internetowe Logitech zapewniają wyjątkowe wrażenia, z jakością obrazu 4K Ultra HD. Na przykład Logitech BRIO to potężna kamera internetowa z funkcjami o wysokiej wydajności: RightLightTM 3 z HDR, obsługą rozpoznawania twarzy na podczerwień, technologią wymiany na planie tylnym oraz połączeniami USB 3.0/typu C.

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl

Kamera internetowa Logitech C925E pracuje w rozdzielczości HD. Wytrzymały, regulowany zaczep ułatwia mocowanie kamery do laptopów i monitorów zewnętrznych, podczas gdy przesuwana osłona wizjera gwarantuje prywatność. Kamera C925e działa z praktycznie dowolną aplikacją do obsługi wideokonferencji, dzięki czemu możesz szybko przygotować i rozpocząć dowolne spotkanie.

Obraz z szybkością 30 klatek na sekundę zapewnia rzeczywisty poziom ostrości. Pole widzenia 78 stopni umożliwia pracę przy komputerze jednej lub dwóm osobom.

Technologia RightLight™ 2 sprawia, że kamera C925e w inteligentny sposób dostosowuje się w celu ulepszenia jakości obrazu przy słabym oświetleniu lub podświetleniu z tyłu.