Lecture Capture Station Maxell MA-XL-1

Maxell Lecture Capture służy do jednoczesnego nagrywania, zapisywania i przesyłania strumieniowego treści.

Maxell Lecture Capture w samorządach [NAGRYWANIE SESJI RADY]

Intuicyjna obsługa, wszechstronność, wbudowane funkcje interaktywnej tablicy sprawiają, że system doskonale nadaje się do sal konferencyjnych, gdzie prowadzone są panele, szkolenia, odczyty wymagającego bezpośredniego zapisu i przesyłania w czasie rzeczywistym.

Możliwość wyboru układu obrazów z różnych źródeł, dodawanie tła, logo i dodatkowych informacji sprawa, że system doskonale nadaje się do firm prowadzących konferencje i szkolenia on-line, jednostek samorządu terytorialnego (np. sesje rady).

Maxell Lecture Capture to niezwykle proste w obsłudze mini studio telewizyjne:

• w szkole lub na uczelni obsługiwane przez jedną osobę (nauczyciela lub wykładowcę) za pomocą ekranowego menu do utrwalania lekcji i wykładów,

• w instytucjach (np. rada miasta)  obsługiwane przez jedną osobę za pomocą komputera do utrwalania sesji samorządu.

MaxellLectureCapture w szkole i uczelni

Maxell LectureCapture może być obsługiwany przez prowadzącego lekcję lub wykład za pomocą intuicyjnego menu. Takie funkcje jak wybór wyświetlanego sygnału, nagrywanie, odtwarzanie, wybór koloru pisaka lub gąbki odbywa się za pomocą monitora interaktywnego lub myszki komputerowej

Po przesłaniu lekcji do chmury użytkownicy mogą wrócić i oglądać wykłady, gdy tylko jest to dla nich wygodne. 

Dostępna jest również transmisja na żywo, dzięki czemu uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Prezentacja i przykłady zastosowań Maxell MA-XL-1:

Maxell Lecture Capture w samorządach

Samorządy są zobowiązane ustawowo do transmitowania swoich obrad (na żywo, w czasie rzeczywistym) oraz udostępniania tego nagrania na odpowiednich stronach w celu umożliwienia jego retransmisji o dowolnej porze.

Maxell Lecture Capture doskonale nadaje się do zarządzania treściami i nagraniami z sesji rady miasta, gminy czy powiatu.

W takim zastosowaniu obsługa wykorzystuje aplikację w przeglądarce, umożliwia wybór układu nagrania, dodawanie tła, logo i dodatkowych informacji.

Za pomocą jednego urządzenia zastępujemy zaawansowane systemy telewizyjne.

Maxell Lecture Capture umożliwia transmitowanie obrad samorządów na żywo, w czasie rzeczywistym, udostępniania nagrania wybranych serwisach w celu umożliwienia obywatelom jego retransmisji o dowolnej porze.

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl