Monitory Interaktywne SMART Board 6000S Pro do sal konferencyjnych

Łatwa współpraca
Ten wysokiej klasy sprzęt umożliwia zespołom szybkie i łatwe podejmowanie decyzji dzięki narzędziom do współpracy face to face. To oczywista korzyść i przewaga konkurencyjna Twojej firmy.

Największe możliwości, zero komplikacji.

Dzięki sztandarowym w branży możliwościom obsługi dotykowej i atramentowej seria monitorów interaktywnych 6000S Pro zapewnia najbardziej intuicyjne działanie podczas pracy. 6000S Pro są dostępne w rozmiarach 65″, 75″ i 86″, Dostarczamy monitor z oprogramowaniem do współpracy oraz kompleksowymi planami gwarancyjnymi i serwisowymi, co zapewnia zwrot z inwestycji i bezproblemowe korzystanie przez wiele lat.

40 punktów dotykowych

Pisz z niezrównaną dokładnością i łatwością. HyPr Touch™ z technologią InGlass zapewnia precyzję pisania bez opóźnień oraz prawdziwą wygodę użytkowania – bez menu, bez wybierania narzędzi, bez przełączania trybów.

Oszczędzaj czas i energię

Czujniki zbliżeniowe i światła otoczenia automatycznie włączają zasilanie i dostosowują jasność wyświetlacza, co zapewnia szybkie uruchamianie i wygodne oglądanie.

Łatwość użytkowania

Szybkie podłączanie i udostępnianie
Łatwo podłączaj komputery i nośniki pamięci do panelu wygody przez USB-C. Wykorzystaj swój interaktywny wyświetlacz SMART jako koncentrator USB i korzystaj z wszelkich urządzeń peryferyjnych podłączonych do wyświetlacza za pomocą podłączonego komputera.

Zbudowany do pracy. Zbudowany, by pracować długo

Trwałe monitory interaktywne SMART Board otrzymały wiele certyfikatów bezpieczeństwa, rządowych oraz stowarzyszeń i organizacji, dając pewność, że spełniają wszelkie wymagania energetyczne i środowiskowe.

SMART Ink®

Współpracuj w czasie rzeczywistym
Działaj ze współpracownikami w czasie rzeczywistym bez względu na to, gdzie się znajdują.SMART Ink® działa na przeglądarkach, aplikacjach, plikach i nie tylko.


Lepsze wideokonferencje

MX Pro współpracuje z kamerami internetowymi, aplikacjami Zoom, Google Meet™ i innymi.

SMART TeamWorks™

Szybko przejdź do konkretów. SMART TeamWorks daje Twojemu zespołowi najlepszą użyteczność współpracy end-to-end, łatwość użycia i elastyczność – z dowolnego urządzenia, na dowolnej platformie konferencyjnej.

SMART Meeting Pro®

Nieograniczone przestrzenie robocze. Rozszerzają się w miarę dodawania plików, linków i notatek – nawet na wielu ekranach i spotkaniach.

SMART Remote Management

Każde urządzenie. Dowolna lokalizacja.
Przesyłaj aktualizacje. Wysyłaj wiadomości. Uruchom diagnostykę. SMART Remote Management pozwala na efektywne utrzymanie, zabezpieczenie i wsparcie wszystkich urządzeń – w tym wyświetlaczy SMART Board z iQ.

Większa kompatybilność, większa prostota obsługi

  • 4k Ultra HD, LED, 50000 godzin
  • HyPr Touch™ z zaawansowaną podczerwienią
  • 40 punktów dotykowych
  • czujniki światła otoczenia
  • SMART Meeting Pro w zestawie
  • tablica interaktywna
  • SMART Remote Management

Podgląd wejścia na żywo. Bez podłączania i odłączania. Łatwe przełączanie między podłączonymi komputerami i wejściami wideo dzięki podglądowi na ekranie.

Zaloguj się i ruszaj

Uzyskaj dostęp do swojej osobistej zawartości w OneDrive™ i Google Drive™, w tym do aplikacji i pamięci masowej w chmurze.

Specyfikacja techniczna monitorów interaktywnych SMART 6000S Pro

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl

Zobacz dostępne modele monitorów SMART 6000S Pro: