Monitory interaktywne SMART Board QX Pro do sal konferencyjnych, biur, gabinetów zarządu

SMART Board QX Pro: Najmocniejszy interaktywny wyświetlacz SMART

Wszystko w jednym wydajnym wyświetlaczu do nowoczesnego hybrydowego miejsca pracy – Seria QX Pro
Ten niezrównany technologiczne monitor został zaprojektowany z myślą o dynamicznych potrzebach nowoczesnego biura. Seria SMART Board® QX Pro to wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić bezproblemowe doświadczenie z interaktywnego i efektywnego spotkania.

Proste i profesjonalne korzystanie

Prawdziwe rozwiązanie typu “podchodź i używaj”, zaprojektowane wyłącznie dla firm, proste nawet dla osoby korzystającej po raz pierwszy z monitora interaktywnego.

Intuicyjny. Wydajny. Stworzony, by wydajnie pracować. Odkryj, na czym polega różnica SMART.

Jedyne na świecie interaktywne wyświetlacze

ć które pozwalają wielu użytkownikom jednocześnie swobodnie pisać, kasować i przesuwać obiekty w różnych programach.

Zaawansowane technologie dotykowe

Pisz bez opóźnień palcami, pisakiem, co daje autentyczne wrażenie pisania na papierze

Natychmiastowe rozpoznawanie narzędzi

Seria QX Pro zapewnia naturalną, intuicyjną i najłatwiejszą w użyciu obsługę dotykową i interaktywność. Nie musisz martwić się o menu – seria QX Pro jest wystarczająco inteligentna, aby rozpoznać różnicę między dotykiem, gestem, piórem i gumką oraz wymazywaniem dłonią – to wszystko bez przełączania trybu pracy.

Ekskluzywne narzędzia dla profesjonalnych zespołów

Narzędzia oferujące zróżnicowane kolory atramentu z precyzyjnymi gumkami do ścierania dają użytkownikom wszystkie opcje prawdziwie intuicyjnej interakcji z tablicą.

Pomysły, które zapadają w pamięć

Generuj pomysły, które przyciągają uwagę. Otwieraj oraz zaznaczaj na i w dokumentach; przeprowadzaj burzę mózgów na tablicy w czasie rzeczywistym dzięki wbudowanej technologii iQ opartej na Androidzie 11. Dodatkowo możesz w każdej chwili dodawać uczestników zdalnych.

Grupa specjalistów współpracujących podczas korporacyjnego szkolenia
Inteligentniejsza tablica interaktywna

Tablica z wbudowanym komputerem iQ umożliwia wszystkim komunikację i współpracę w rozwiązywaniu problemów oraz osiąganiu celu spotkania bez podłączonego komputera.

Przyjazne dla zdalnych użytkowników

Spotkania hybrydowe są proste dzięki serii QX Pro. Użytkownicy mogą dołączać do na żywo z dowolnej przeglądarki internetowej bez konieczności logowania.

Doskonałe udostępnianie ekranu.

Zaangażuj wszystkich uczestników. Zespoły mogą udostępniać ekrany z dowolnego urządzenia, zarówno na spotkaniu, jak i zdalnie.

Zostaw swój ślad – bez wysiłku

Oprogramowanie SMART Ink® pomaga utrzymać przepływ pomysłów i dynamikę spotkań. Wystarczy podnieść pióro i pisać w plikach PDF, plikach Microsoft Office, przeglądarkach i podłączonych źródłach wideo.

Co więcej, tylko SMART Ink pozwala jednocześnie pisać i nawigować bez irytujących opóźnień i zawieszania się aplikacji. To naprawdę tak proste, jak pisanie długopisem na kartce.

Podłącz i pracuj: dzięki Windows Ink

Różnica tkwi w szczegółach

Współpraca z głównymi systemami operacyjnymi oraz dogodnie umieszczone porty połączeniowe – w tym 65W USB-C – ułatwiają uczestnikom podłączanie, interakcję i udostępnianie.

Pisz i zapisuj edytowalne adnotacje bezpośrednio w plikach Microsoft Office – bez instalowania dodatkowego oprogramowania czy sterowników. Możesz korzystać z aplikacji obsługujących rysik, które już znasz i używasz, w tym OneNote, Microsoft Office i wiele innych.

Na SMART INK nie ma mocnych

Pisz bezpośrednio w popularnych formatach plików

Wpisuj i zapisuj swoje adnotacje w formatach plików PDF i Microsoft Office. Lub zainstaluj SMART Ink, aby rozszerzyć możliwość dodawania adnotacji do dowolnego programu.

Solidna tablica interaktywna

Przestrzeń do współpracy, którą każdy może łatwo używać, z zaawansowanymi funkcjami zadowalającymi nawet najbardziej doświadczonych wszelkich Mordorów..

Szeroki front robót

SMART Ink działa bez problemów ze wszystkimi Twoimi programami na Windowsie i Macu. Zaznaczaj cokolwiek, gdziekolwiek – nawet w aplikacjach bez wbudowanych narzędzi do pisania. Wystarczy podnieść pióro i pisać.

Wbudowana kamera Ultra HD 4K

Szerokie pole widzenia 120°, idealne do współpracy i przestrzeni konferencyjnych. Co więcej, nasze kamery charakteryzują się szeroką kompatybilnością z platformami: Windows, MacOS i Android.

Zintegrowana matryca mikrofonów

Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem w dowolnej przestrzeni dzięki zintegrowanej, ośmioelementowej liniowej matrycy mikrofonowej, zapewniającej czysty i wyraźny dźwięk bez szumów z otoczenia.

Zintegrowany soundbar

40W głośniki + 15W subwoofer do wideokonferencji, zapewniający intrygujące doświadczenie dźwiękowe bez potrzeby podłączania dodatkowego sprzętu.

Kompatybilny z głównymi platformami do wideokonferencji

Seria QX Pro współpracuje z Microsoft Teams™, Zoom, Google Meet™, Webex i wieloma innymi, angażując zespoły hybrydowe do skutecznej współpracy.

Więcej, lepiej

Łatwa kompatybilność

Interaktywne wyświetlacze SMART integrują się ze sprzetem największych marek na rynku audiowizualnym, takimi jakkamery Lumens, Logitech, Microsoft Teams, Crestron, Windows, Intel i wiele innych.

Dodatkowo korzystaj z rozwiązań SMART z popularnymi platformami, takimi jak Zoom, Google Meet i Cisco WebEx, dla większych i lepszych wideokonferencji.

Stworzony, by współpracować ze wszystkim, czego używa Twój zespół

Napędzane przez Android 11

Jednym prostym dotknięciem przełącz się z wyświetlania filmu na pisanie i udostępnianie na tablicy interaktywnej, aby pomysły nie przestawały płynąć.

Działa z dowolnym urządzeniem

Seria QX Pro działa z urządzeniami opartymi na iOS®, Windows® i Android™, dzięki czemu możesz łatwo współpracować, udostępniać ekrany i przesyłać strumieniowo media za pomocą natywnego rzutowania, aplikacji lub przeglądarki.

Współdzielone urządzenia peryferyjne

Podłącz komputer PC do swojego QX Pro, aby uzyskać dostęp do wbudowanej kamery Ultra HD, zintegrowanej tablicy mikrofonów, czytnika NFC i innych podłączonych urządzeń peryferyjnych USB, takich jak klawiatura i urządzenia wejściowe.

Przepust przez HDMI

Podłącz do dodatkowych wyświetlaczy, aby uzyskać więcej miejsca do pracy, lub udostępniaj treści w zespołach Teams lub w pomieszczeniach Zoom za pomocą wyjścia HDMI.

Wygodne logowanie

Szybko zaloguj się, przykładając kartę z włączonym RFID lub CCID do zintegrowanego czytnika NFC.

Bezspoinowe szkło

Ciesz się najbardziej precyzyjnym dotykiem i pisaniem z prawdziwym wrażeniem pisania na papierze oraz jaśniejszym i ostrzejszym obrazem z każdego kąta.

Wyciągnij jak najwięcej z Twojego wyświetlacza SMART

SMART Meeting Pro

Niezwiązane przestrzenie robocze, które rozszerzają się w miarę dodawania plików, linków i adnotacji – nawet na wielu wyświetlaczach i podczas spotkań.

Zarządzanie zdalne SMART

Zdalnie administruj swoją technologią: wysyłaj aktualizacje, przeprowadzaj diagnostykę, utrzymuj, kontroluj i zabezpieczaj wyświetlacze SMART Board oraz inne urządzenia z dowolnej przeglądarki internetowej.

Dodaj SMART TeamWorks

Angażuj zespoły hybrydowe i uruchamiaj spotkania szybciej za pomocą jednego dotknięcia dzięki kompleksowemu rozwiązaniu do spotkań zaprojektowanemu dla szybkiego, elastycznego i nieograniczonego połączenia, współpracy i zaangażowania.

Twój zaufany partner technologiczny


Wsparcie dla twojej implementacji

Zminimalizuj przestoje i unikaj dodatkowych kosztów dzięki czołowej na rynku gwarancji SMART Assure, dołączonej do każdego wyświetlacza.

Co jest wliczone w cenę?

  • Wsparcie techniczne w czasie rzeczywistym
  • Wsparcie gwarancyjne na miejscu
  • Zespoły wsparcia klienta na całym świecie
  • Zaawansowana wymiana monitora
  • Wysyłka dwukierunkowa monitora
  • Dla jak najlepszego zabezpieczenia monitora wybierz rozszerzoną 7-letnią gwarancję

Broszura informacyjna o monitorach interaktywnych SMART QX Pro

Specyfikacja techniczna monitorów interaktywnych SMART QX Pro

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl

Zobacz dostępne modele monitorów SMART:

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i instalatorem sprzętu audiowizualnego: monitorów interaktywnych, monitorów interaktywnych SMART do sal konferencyjnych, tablic interaktywnych SMART, projektorów EPSON systemów konferencyjnych Kindermann, laboratoriów przyrodniczych PASCO, kamer Logitech do sal konferencyjnych, wyświetlaczy LED do ścian wizyjnych.

W ciągu ponad 25 lat wykonaliśmy około 1000 instalacji AV.

Nasza firma od 2006 roku posiada wdrożony i zatwierdzony przez ISOQAR System Zarządzania, który jest zgodny z normą ISO 9001:2008.