Monitory Interaktywne SMART GX do sal konferencyjnych

Geniusz tkwi w prostocie

Monitory interaktywne SMART GX do sal konferencyjnych oferują wszystko, czego potrzebujesz na start, by rozpocząć przygodę z interaktywnością w swojej organizacji. i to w przystępnej cenie. Do wyboru są monitory 65, 75 lub 86 cali. Wszystkie pracują w rozdzielczości 4K, wyposażone w głośniki 2x15W, SMART Ink, dwa pisaki. Wydajność urządzenia wynosi nawet 50000 godzin.

monitory interaktywne SMART GX do sal konferencyjnych

Rozpocznij pracę z interaktywnością

Monitor interaktywny SMART Board® GX zapewnia podstawy do rozpoczęcia pracy z interaktywnością w przystępnej cenie. GX zawiera potężne narzędzia współpracy i prosty interfejs użytkownika. Podłącz urządzenia, udostępniaj i wchodź w interakcję z treścią w sposób, który tylko sobie wyobrażałeś. Seria GX to wszechstronna, niedroga alternatywa dla projektorów i wyświetlaczy niedotykowych, SMART

Board GX wnosi łatwą w użyciu interaktywną technologię SMART do twojej organizacji.

20 punktów dotykowych

GX umożliwia uczestnikom intuicyjne pisanie, wymazywanie i przenoszenie notatek. Podłącz komputer do monitora, a będziesz mógł pisać, przesuwać, gestykulować i wymazywać bez konieczności wybierania menu – wszystko dzięki funkcji Object Awareness.

SMART Ink® Pisz gdziekolwiek, na jakimkolwiek pliku

Dzięki SMART Ink możesz nanosić notatki, uwagi na każdym podłączonym komputerze z systemem Windows® lub Mac. Pisz w aplikacjach i przeglądarkach internetowych, a atrament pozostanie nawet po przejściu do innych aplikacji.

Możesz też pisać w popularnych dokumentach takich jak PDF i pliki Microsoft Office, a następnie zapisać swoje notatki. Przenoś, kopiuj, wklejaj i wymazuj notatki, a nawet konwertuj je na tekst, bez konieczności zmiany pióra lub włączania nowych ustawień narzędzia za każdym razem, gdy chcesz pisać – wszystko to bez specjalnego trybu atramentu.

Wbudowany system Android

Do pracy na monitorze interaktywny SMART GX nie potrzeba komputera. Dzięki wbudowanemu Androidowi można przeglądać strony internetowe, pisać na tablicy, udostępniać ekran. A to tylko podstawowe możliwości.

Lepsze wideokonferencje

Zaangażuj zdalnych uczestników
Wyświetlacze SMART współpracują z kamerami internetowymi UVC, programamiMicrosoft Teams™, Zoom, Google Meet™ i innymi. Możesz współdzielić ekrany w tych aplikacjach i poprawić zdalną współpracę, wykorzystując cyfrowy atrament i narzędzia dostarczania treści (jak Spotlight), aby skupić uwagę uczestników.

Łatwa integracja urządzeń

Pozwól uczestnikom dzielić się pomysłami i treściami z maksymalnie czterech podłączonych urządzeń, korzystając z funkcji udostępniania ekranu opartej na aplikacji. Gospodarze mogą odpowiadać uczestnikom, korzystając z funkcji touchback dla komputerów Windows i Mac.

Łatwiejsze korzystanie i zarządzanie podłączonymi urządzeniami

Podłącz wiele źródeł wideo do interaktywnego wyświetlacza SMART i łatwo przełączaj się między nimi z łatwością. Oszczędność czasu i kosztów obsługi – koniec z szukaniem kabli, podłączaniem i odłączaniem urządzeń.

Obsługuje systemy Windows® i Mac®.

Ciesz się pełnią możliwości interaktywnego wyświetlacza SMART po podłączeniu komputera Windows lub Mac, w tym 20 punktami dotyku i cyfrowym atramentem w przeglądarkach internetowych, plikach i aplikacjach.

Łatwy dostęp do twoich dokumentów

Zainstaluj aplikację Android i uzyskaj dostęp do usług w chmurze na swoim interaktywnym wyświetlaczu GX. Otwórz dokumenty z OneDrive™ i Google Drive™ bezpośrednio na monitorze interaktywnym.

Niezbędne narzędzia do współ(pracy)

Seria SMART Board GX dostarczana jest z oprogramowaniem SMART Ink i wbudowanym Androidem. Wszystko to za darmo, bez konieczności wykupywania abonamentu.

SMART Ink
Wbudowana biała tablica interaktywna

Podejdź i pracuj

Oszczędzaj czas dzięki szybkiemu uruchamianiu.
Wyświetlacze SMART Board uruchamiają się szybko po naciśnięciu przycisku – z kluczowymi programami, takimi jak tablica interaktywna i przeglądarka internetowa. Gotowymi do pracy.

Broszura informacyjna o monitorach interaktywnych SMART GX

Specyfikacja techniczna monitorów interaktywnych SMART GX

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl

Zobacz dostępne modele monitorów SMART GX:

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i instalatorem sprzętu audiowizualnego: monitorów interaktywnych, monitorów interaktywnych SMART do sal konferencyjnych, tablic interaktywnych SMART, projektorów EPSON systemów konferencyjnych Kindermann, laboratoriów przyrodniczych PASCO, kamer Logitech do sal konferencyjnych, wyświetlaczy LED do ścian wizyjnych.

W ciągu ponad 25 lat wykonaliśmy około 1000 instalacji AV.

Nasza firma od 2006 roku posiada wdrożony i zatwierdzony przez ISOQAR System Zarządzania, który jest zgodny z normą ISO 9001:2008.