Monitory Interaktywne SMART GX V2 do sal konferencyjnych

Geniusz tkwi w prostocie

Monitory interaktywne SMART GX V2 do sal konferencyjnych oferują wszystko, czego potrzebujesz na start, by rozpocząć przygodę z interaktywnością w swojej organizacji. i to w przystępnej cenie. Do wyboru są monitory 65, 75 lub 86 cali. Wszystkie pracują w rozdzielczości 4K, wyposażone w głośniki 2x20W, SMART Ink, dwa pisaki. Wydajność urządzenia wynosi nawet 50000 godzin.

Rozpocznij pracę z interaktywnością

Monitor interaktywny SMART Board® GX V2 zapewnia podstawy do rozpoczęcia pracy z interaktywnością w przystępnej cenie. GX V2 zawiera potężne narzędzia współpracy i prosty interfejs użytkownika. Podłącz urządzenia, udostępniaj i wchodź w interakcję z treścią w sposób, który tylko sobie wyobrażałeś. Seria GX V2 to wszechstronna, niedroga alternatywa dla projektorów i wyświetlaczy niedotykowych, SMART Board GX V2 wnosi łatwą w użyciu technologię interaktywną do twojej organizacji.

20 punktów dotykowych

GX umożliwia uczestnikom intuicyjne pisanie, wymazywanie i przenoszenie notatek. Podłącz komputer do monitora, a będziesz mógł pisać, przesuwać, gestykulować i wymazywać bez konieczności wybierania menu – wszystko dzięki funkcji Object Awareness.

SMART Ink® Pisz gdziekolwiek, na jakimkolwiek pliku

Dzięki SMART Ink możesz nanosić notatki, uwagi na każdym podłączonym komputerze z systemem Windows® lub Mac. Pisz w aplikacjach i przeglądarkach internetowych, a atrament pozostanie nawet po przejściu do innych aplikacji.

Możesz też pisać w popularnych dokumentach takich jak PDF i pliki Microsoft Office, a następnie zapisać swoje notatki. Przenoś, kopiuj, wklejaj i wymazuj notatki, a nawet konwertuj je na tekst, bez konieczności zmiany pióra lub włączania nowych ustawień narzędzia za każdym razem, gdy chcesz pisać – wszystko to bez specjalnego trybu atramentu.

Wbudowany system Android

Do pracy na monitorze interaktywny SMART GX nie potrzeba komputera. Dzięki wbudowanemu Androidowi można przeglądać strony internetowe, pisać na tablicy, udostępniać ekran. A to tylko podstawowe możliwości.

Lepsze wideokonferencje

Seria SMART GX współpracuje z kamerą SMART Ultra HD Camera 120, Logitech®, Lumens, a także z aplikacjami Microsoft Teams™, Zoom, Google Meet™ i innymi. Możesz udostępniać ekrany w tych aplikacjach i zwiększać zdalną współpracę za pomocą cyfrowego atramentu i narzędzi do dostarczania treści (takich jak Spotlight), aby skupić uwagę uczestników.

Odblokuj moc interaktywności w swoim miejscu pracy

Wbudowany Android 11 pozwala przeglądać internet, udostępniać ekran i tablicę, aby pomysły łatwo płynęły między uczestnikami spotkania.

Dwa porty USB-C.

Szybciej, głośniej, wyraźniej. Teraz lepszy dźwięk niż kiedykolwiek – GX-V2 oferuje głośniki 20 W, Wi-Fi 6 i szkło zero-bonded w celu precyzyjnego pisania i wyraźniejszego, ostrzejszego obrazu z każdego kąta widzenia.

Wykorzystaj maksymalnie swój wyświetlacz SMART

Z niesamowitymi opcjami oprogramowania, dostępnymi do zakupu każdego monitora GX.


SMART Meeting Pro

Przestrzenie robocze, które rozszerzają się, gdy dodajesz pliki, linki i adnotacje – nawet na wielu wyświetlaczach i spotkaniach.


SMART Remote Management

Zdalne zarządzanie technologią: zdalne aktualizacje, diagnostyka; utrzymuj, kontroluj i zabezpieczaj wyświetlacze SMART Board i inne urządzenia z dowolnej przeglądarki internetowej.


SMART TeamWorks


Zaangażuj zespoły w firmie, jej oddziałach, w domach podczas pracy zdalnej i szybciej uruchamiaj spotkania za pomocą jednego dotknięcia z kompleksowym rozwiązaniem do spotkań zaprojektowanym do szybkiego, elastycznego i nieograniczonego łączenia, współpracy i zaangażowania.

Twój zaufany partner technologiczny

W cenie zakupu wraz z monitorem SMART GX V2 są:

  • wsparcie techniczne w czasie rzeczywistym
  • wsparcie konsultanta
  • gwarancja SMART Assure – do siedmiu lat

Broszura informacyjna o monitorach interaktywnych SMART GX

Specyfikacja techniczna monitorów interaktywnych SMART GX

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl

Zobacz dostępne modele monitorów SMART GX:

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i instalatorem sprzętu audiowizualnego: monitorów interaktywnych, monitorów interaktywnych SMART do sal konferencyjnych, tablic interaktywnych SMART, projektorów EPSON systemów konferencyjnych Kindermann, laboratoriów przyrodniczych PASCO, kamer Logitech do sal konferencyjnych, wyświetlaczy LED do ścian wizyjnych.

W ciągu ponad 25 lat wykonaliśmy około 1000 instalacji AV.

Nasza firma od 2006 roku posiada wdrożony i zatwierdzony przez ISOQAR System Zarządzania, który jest zgodny z normą ISO 9001:2008.