Monitory interaktywne SMART MX V4 Pro do sal konferencyjnych, biur, gabinetów zarządu

SMART MX Pro: Wszechstronny wyświetlacz do interaktywnej współpracy

Monitor interaktywny, który pozwala zespołom podejmować wydajną pracę i współpracować z dowolnego miejsca, o dowolnej porze. Seria SMART Board® MX Pro zawiera wszystkie interaktywne narzędzia, których profesjonaliści potrzebują do współpracy, współtworzenia i szybszego podejmowania decyzji.

Interaktywność po prostu

Seria MX Pro została zaprojektowana z myślą o współpracy i jest na tyle prosta, że nawet osoba wcześniej nie zaznajomiona z pracą przy monitorze może zacząć jej używać zaraz po włączeniu sprzętu.

Perfekcyjna technologia dotykowa

SMART produkuje JEDYNE na świecie wyświetlacze interaktywne, które pozwalają wielu użytkownikom jednocześnie pisać, kasować i używać gestów w dowolnej aplikacji.

SMART Ink® Pisz gdziekolwiek, na jakimkolwiek pliku

Dzięki SMART Ink możesz nanosić notatki, uwagi na każdym podłączonym komputerze z systemem Windows® lub Mac. Pisz w aplikacjach i przeglądarkach internetowych, a atrament pozostanie nawet po przejściu do innych aplikacji.

Możesz też pisać w popularnych dokumentach takich jak PDF i pliki Microsoft Office, a następnie zapisać swoje notatki. Przenoś, kopiuj, wklejaj i wymazuj notatki, a nawet konwertuj je na tekst, bez konieczności zmiany pióra lub włączania nowych ustawień narzędzia za każdym razem, gdy chcesz pisać – wszystko to bez specjalnego trybu atramentu.

Lepsze wideokonferencje

Seria MX Pro posiada zintegrowany zestaw sześciu mikrofonów oraz głośniki o mocy 40W, co zapewnia doskonały dźwięk podczas. Nie ma konieczności podłączania dodatkowego sprzętu. Seria SMART MX Pro współpracuje z kamerą SMART Ultra HD Camera 120, Logitech®, Lumens, a także z aplikacjami Microsoft Teams™, Zoom, Google Meet™ i innymi. Możesz udostępniać ekrany w tych aplikacjach i zwiększać zdalną współpracę za pomocą cyfrowego atramentu i narzędzi do dostarczania treści (takich jak Spotlight), aby skupić uwagę uczestników.

Dlaczego warto postawić na monitory interaktywne wyświetlacze SMART?


Napędzane przez Android 11. Jednym dotknięciem przełącz się z wyświetlania filmu na pisanie i udostępnianie na cyfrowej tablicy współpracy, aby pomysły płynęły swobodnie.

Dwa porty USB-C. Porty USB-C obsługujące wideo, audio i ładowanie – ułatwiają uczestnikom interakcję i udostępnianie za pomocą jednego kabla.

Szybciej, głośniej, wyraźniej. Dzięki Wi-Fi 6, głośnikom o mocy2x 20W i bezspoinowemu szkłu dla precyzyjnego pisania oraz wyraźniejszego i ostrzejszego obrazu z każdego kąta.

Wykorzystaj maksymalnie swój wyświetlacz SMART

Z niesamowitymi opcjami oprogramowania, dostępnymi do każdego monitora MX Pro.


SMART Meeting Pro (w zestawie)

Przestrzenie robocze, które rozszerzają się, gdy dodajesz pliki, linki i adnotacje – nawet na wielu wyświetlaczach i spotkaniach.


SMART Remote Management (w zestawie)

Zdalne zarządzanie technologią: zdalne aktualizacje, diagnostyka; utrzymuj, kontroluj i zabezpieczaj wyświetlacze SMART Board i inne urządzenia z dowolnej przeglądarki internetowej.


SMART TeamWorks (opcjonalnie)


Zaangażuj zespoły w firmie, jej oddziałach, w domach podczas pracy zdalnej i szybciej uruchamiaj spotkania za pomocą jednego dotknięcia z kompleksowym rozwiązaniem do spotkań zaprojektowanym do szybkiego, elastycznego i nieograniczonego łączenia, współpracy i zaangażowania.

Twój zaufany partner technologiczny


Wsparcie dla twojej implementacji

Zminimalizuj przestoje i unikaj dodatkowych kosztów dzięki czołowej na rynku gwarancji SMART Assure, dołączonej do każdego wyświetlacza.

Co jest wliczone w cenę?

  • Wsparcie techniczne w czasie rzeczywistym
  • Wsparcie gwarancyjne na miejscu
  • Zespoły wsparcia klienta na całym świecie
  • Zaawansowana wymiana monitora
  • Wysyłka dwukierunkowa monitora
  • Dla jak najlepszego zabezpieczenia monitora wybierz rozszerzoną 7-letnią gwarancję

Broszura informacyjna o monitorach interaktywnych SMART MX V4 Pro

Specyfikacja techniczna monitorów interaktywnych SMART MX V4 Pro

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl

Zobacz dostępne modele monitorów SMART:

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i instalatorem sprzętu audiowizualnego: monitorów interaktywnych, monitorów interaktywnych SMART do sal konferencyjnych, tablic interaktywnych SMART, projektorów EPSON systemów konferencyjnych Kindermann, laboratoriów przyrodniczych PASCO, kamer Logitech do sal konferencyjnych, wyświetlaczy LED do ścian wizyjnych.

W ciągu ponad 25 lat wykonaliśmy około 1000 instalacji AV.

Nasza firma od 2006 roku posiada wdrożony i zatwierdzony przez ISOQAR System Zarządzania, który jest zgodny z normą ISO 9001:2008.