Seria 6000 Pro

Co wiele głów, to nie jedna

Firmy osiągają więcej, gdy podczas burzy mózgów współpracownicy z różnych miejscy w kraju i na świecie, wnoszą swoje pomysły do strategii biznesowej. Monitory interaktywne SMART 6000 Pro umożliwiają spotkanie tu i teraz. Niezależnie od tego, w którym miejscu świata jesteś.

IQ czyni wszystko możliwym

Wbudowany system Android umożliwia osobie pracującej przy monitorze łatwe przełączanie się między rodzajami wyświetlanych treści.

Oprogramowanie SMART ułatwiające współpracę

Planuj. Współpracuj. Podsumowuj.

SMART Team Works zapewnia najwyższą jakość współpracy – łatwość użycia z dowolnego urządzenia na dowolnej platformie konferencyjnej.

Burza mózgów ze SMART Meeting Pro

SMART Meeting Pro otwiera możliwości dodawania plików, łączy, notatek – na wielu ekranach i w wielu miejscach.

Ściągaj aktualizacje. Wysyłaj wiadomości. Uruchom diagnostykę.

SMART Remote Management pozwala efektywnie konserwować, zabezpieczać i obsługiwać wszystkie monitory interaktywne SMART.

Punkty dotykowe

Monitory interaktywne SMART serii 6000 Pro ułatwiają współpracę i burzę mózgów. Dzięki ośmiu punktom współpracownicy mogą dokonywać notatek i zmian na jednym monitorze.

Technologia Silktouch zabezpiecza palce i ich naskórek przed uszkodzeniem nawet podczas wielogodzinnej pracy przy monitorze.

Funkcja Object awareness rozpoznaje, czy dotyk na monitorze pochodzi od palców, pióra czy wycierania dłonią.

Tylko w monitorach interaktywnych SMART

Wyłącznie monitory interaktywne SMART wyposażone są w oprogramowanie SMART Ink, które pozwala pisać na filmach, stronach internetowych, w plikach PDF i dokumentach Microsoft Office, następnie zapisywać notatki w tym samym pliku.
Co więcej, narzędzie Simulaneous Tool Differentiation pozwala całemu zespołowi na dodawanie, przenoszenie i usuwanie notatek w tym samym czasie.

Pisanie

Pisanie na monitorach interaktywnych SMART jest tak proste, jakby pisać na kartce papieru. Cały zespół może dodawać adnotacje, dokonywać zmian w dokumentach, a nawet bazgrolić. Zapoznajcie się Państwo z nieograniczonym potencjałem monitorów SMART!

PEN ID umożliwia pisanie w dwóch różnych kolorach, dzięki czemu zespół może widzieć, który z współpracowników dodaje uwagi i notatki.

Pisanie na monitorze SMART wygląda na płynne, nie ma poszarpanych kresek.

Przechwytuj ekrany i dokonuj własnych notatek; konwertuj ręczne pismo na tekst do zapisania w dokumencie; używaj narzędzi do prezentacji. Rób to i właśnie więcej za pomocą intuicyjnych narzędzi SMART

Dzielenie się

Monitory interaktywne SMART 6000 dają szansę wszystkim członkom zespołu dzielenia się pomysłami z kolegami z całego świata.

Możliwość podłączenia dowolnego urządzenia z systemem Android, Apple, Windows.

Żadnych kabli, żadnych programów do instalowania. Monitor SMART przyjeżdża do Państwa firmy gotowy do pracy.

Zaprojektowany po to, by udostępnianie i prezentowanie było naprawdę łatwe dla zabieganych i zaprezentowanych ludzi.

Rozdzielczość 4K Ultra HD sprawia, że każda prezentacja wygląda przejrzyście i profesjonalnie.

Rozciąganie budżetu bez wydawania kolejnych pieniędzy

SMART rozwinął technologię Accelerated Life Testing, która sprawdzając pracę monitora zapewnia dłuższą żywotność monitora.

Certyfikat ENERGY STAR zapewnia oszczędną energetycznie eksploatację.

Monitory interaktywne SMART serii 6000 Pro objęte są trzyletnią gwarancją.

Zaprojektowana bezproblemowa żywotność monitorów SMART wynosi 50000 godzin.

Hartowane szkło zapewnia bezpieczeństwo pracy przy monitorze oraz zabezpiecza ekran SMART serii 6000 Pro.

Automatyczne aktualizacje oprogramowania monitora oszczędzają czas firmowych lub zewnętrznych informatyków. Nie potrzebna jest ich zaangażowanie w proces aktualizacji software’u.

Kamery wykrywające obecność automatycznie włączają i wyłączają monitor po wejściu i wyjściu z sali. Funkcja ta pozwala oszczędzać energię i wydłuża żywotność monitora.

Zobacz specyfikację monitorów interaktywnych SMART do zastosowań biznesowych [KLIKNIJ]

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl