Monitory Interaktywne SMART serii MX Pro do sal konferencyjnych

Zwiększ produktywność zespołu

Motywuj i zachęcaj swój zespół do interakcji i współpracy z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie dzięki wysokiej klasy monitorowi interaktywnemu SMART serii MX Pro. Zaprojektowano go tak, był nie nadwyrężył budżetu firmy, a jednocześnie wspierał jej produktywność. Do wyboru są monitory 55, 65, 75 lub 86 cali. Wszystkie pracują w rozdzielczości 4K, wyposażone w głośniki 2x15W, SMART Ink, dwa pisaki. Wydajność urządzenia wynosi nawet 50000 godzin.

Seria SMART Board MX Pro posiada wszystkie – i to w świetnej cenie – interaktywne narzędzia potrzebne do współpracy. Monitor interaktywny SMART serii MX został zaprojektowany i zbudowany tak, aby długo pracował i zapewniał zwrot z inwestycji przez lata. Żywotność urządzenia wynosi 50000 godzin.

20 punktów dotykowych
Pisanie bez wysiłku

HyPr Touch™ z zaawansowaną technologią podczerwieni zapewnia ponad dwukrotnie większą dokładność niż tradycyjna technologia podczerwieni, dzięki czemu pisanie jest intuicyjne i naturalne.

Elastyczność to rozwój

Wbudowany IQ powoduje, że wystarczy jeden dotyk, by przejść od wyświetlania filmu do pisania na tablicy interaktywnej.

SMART Ink®

Współpracuj w czasie rzeczywistym
Działaj ze współpracownikami w czasie rzeczywistym bez względu na to, gdzie się znajdują.SMART Ink® działa na przeglądarkach, aplikacjach, plikach i nie tylko.

Lepsze wideokonferencje

MX Pro współpracuje z kamerami internetowymi, aplikacjami Zoom, Google Meet™ i innymi.

SMART TeamWorks™

Szybko przejdź do konkretów. SMART TeamWorks daje Twojemu zespołowi najlepszą użyteczność współpracy end-to-end, łatwość użycia i elastyczność – z dowolnego urządzenia, na dowolnej platformie konferencyjnej.

SMART Meeting Pro®

Nieograniczone przestrzenie robocze. Rozszerzają się w miarę dodawania plików, linków i notatek – nawet na wielu ekranach i spotkaniach.

Obsługuje systemy Windows® i Mac®.

Ciesz się pełnią możliwości interaktywnego wyświetlacza SMART po podłączeniu komputera Windows lub Mac, w tym 20 punktami dotyku i cyfrowym atramentem w przeglądarkach internetowych, plikach i aplikacjach.

Większa kompatybilność, większa prostota obsługi

  • 4K ultra HD, żywotność 50000 godzin
  • HyPr Touch, zaawansowana technologia podczerwieni
  • 20 punktów dotykowych
  • czujniki światła otoczenia
  • Meeting Pro w zestawie
  • tablica interaktywna

Broszura informacyjna o monitorach interaktywnych SMART MX Pro

Specyfikacja techniczna monitorów interaktywnych SMART MX Pro

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl

Zobacz dostępne modele monitorów SMART MX Pro: