Digital Signage

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl

Monitory komercyjne to praktyczne urządzenia dla każdej branży, ponieważ zastosowanie takiego ekranu nie tylko umożliwia wygodne informowanie poprzez tekst i grafikę, ale również pozwala na wygodną interakcję z użytkownikiem. Nasz szeroki wybór wyświetlaczy komercyjnych gwarantuje optymalne dopasowanie modelu do aktualnych potrzeb. Poznaj całą dostępną ofertę już dzisiaj!

Rozwiązania  digital signage można stosować w firmach i miejscach publicznych, dostosowując treść do aktualnych potrzeb nadawców i odbiorców.

68% klientów jest bardziej skłonnych do dokonania zakupu, jeśli widzieli reklamę produktu w sklepie.

80% sklepów spożywczych zaobserwowało wzrost sprzedaży o jedną trzecią po wdrożeniu digital signage.

32% klientów chciałoby mieć dostęp do kiosku samoobsługowego w celu wyszukania i zakupu produktu.

Źródło: PricewaterhouseCoopers AG, KPMG AG.

Monitory interaktywne MAXELL do zastosowań digital signage. Pracują w trybie 16/7 lub 24/7 w rozdzielczości 4K UHD i w jasności od 400 do 700 nitów, co czyni je idealnymi urządzeniami dla korporacji, handlu detalicznego, hoteli, sektora rozrywkowego i transportowego, czyki wszelkich instalacji digital signage.

Ściany wizyjne. Nasi klienci coraz częściej korzystają z rozwiązań ścian wizyjnych, by przyciągnąć i informować klientów o swoich produktach i usługach.

Dla banków, restauracji, sklepów i innych firm ekrany komercyjne są nieodzownym narzędziem marketingowym.

Ściany wizyjne są także niezastąpione w miejscach publicznych takich jak dworce, porty lotnicze, dworce, galerie handlowe, muzea i wystawy.

Wysoka jasność. Firma Image Recording Solutions sp. z o.o. proponuje monitory najlepszych światowych marek do zastosowań zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, dostosowane po względem parametrów do trudnych warunków pracy jak nasłonecznione witryny sklepowe, otwarte przestrzenie itd.

Oferowane przez nas monitory są wyposażone w czujniki jasności, które automatycznie dostosowują podświetlenie do warunków oświetlenia. Wyposażone są w trzy tryby naświetlenia: duże, średnie i niskie. Monitory mogą również pracować w trybie wydłużonej trwałości, w której stopień podświetlenia jest optymalizowany w celu wydłużenia czasu eksploatacji.

Rozwiązania nietypowe. Czasami w przypadku ekranów komercyjnych standardowy kształt nie spełnia oczekiwań. Wówczas warto rozważyć proponowane przez Image Recording Solutions sp. z o.o. rozwiązania specjalne

Monitory są wyposażone w gniazdo Intel SDM umożliwiające inteligentną i wielofunkcyjną obsługę. Sprawdza się ono w wielu zastosowaniach biznesowych, m.in. jako wbudowany komputer na potrzeby instalacji digital signage

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl