Ściany wizyjne

Ściany wizyjne (videowall) są skutecznym medium komunikacyjnym i reklamowym. Szeroki wachlarz funkcji i formatów wyświetlania, jakie oferują ekrany dostępne w Image Recording Solutions sp. z o.o., pozwala na łatwe, szybkie i komfortowe generowanie treści na wielu powierzchniach jednocześnie.

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl

Zapraszamy do skorzystania z oferty projektowania, zakupu monitorów i zlecenia nam instalacji ścian wizyjnych. Nasi klienci coraz częściej korzystają z rozwiązań ścian wizyjnych, by przyciągnąć i informować klientów o swoich produktach i usługach.

Dla banków, restauracji, sklepów i innych firm ekrany komercyjne są nieodzownym narzędziem marketingowym. Bez ścian wizyjnych trudno dziś sobie wyobrazić miejsca publiczne takie jak dworce, porty lotnicze, dworce, galerie handlowe, muzea i wystawy. Rozwiązania do budowy ścian umożliwiają tworzenie różnych konfiguracji. Nadawcy mogą zarządzać treściami, a odbiorcy wchodzić w interakcję treściami za pomocą aplikacji w smartfonach.

Wysoka jakość

Wysoka jasność monitorów nawet na poziomie 700cd/m2 sprawia, że obraz ze ściany wizyjnej wyróżnia się z otoczenia i skutecznie przyciąga uwagę klientów, na przykład w centrum handlowym.

Z naszej oferty proponujemy monitory, które nadają się także do zastosowań we wnętrzach budynków, w miejscach silnie nasłonecznionych, np. w witrynach sklepów czy innych lokali handlowo-usługowych.

Szeroki kąt widzenia

W ścianach wideo bardzo ważne jest stabilne odtwarzanie obrazu, ponieważ ekrany takie zazwyczaj montuje się powyżej poziomu oczu, przez co są oglądane pod kątem. Dzięki specjalnej matrycy IPS i specjalnemu podświetleniu ściany wizyjne oferowane przez Image Recording Solutions sp. z o.o. zapewniaja najlepszą jakość obrazu pod każdym kątem.

Spójny balans bieli

W wysokiej jakości ścianach wizyjnych oferowanych i instalowanych przez Image Recording Solutions sp. z o.o. różnice kolorów i jasności są kompensowane w obwodzie za pomocą algorytmu, który wyrównuje parametry każdego z paneli, zapewniając spójny balans bieli każdej ścianie wizyjnej.

Dynamiczna konfiguracja

Elastyczny system wyświetlaczy umożliwia edycję treści w różnych układach, takich jak regularna matryca lub nieregularna ściana wideo. Szybko i tanio bez użycia drogiej konsoli do obsługi ścian wideo.

Wąska ramka

Ramka o grubości 3,5 mm pozwala na osiągnięcie realistycznego obrazu.

Bezpieczeństwo

Specjalna powłoka zwiększa niezawodność płytki zasilania, chroniąc ją przed kurzem, opiłkami żelaza, wilgocią i innymi zanieczyszczeniami.

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl