Słuchawki Logitech


Firma Logitech oferuje szeroką gamę biurowych i domowych zestawów słuchawkowych do różnych zastosowań, od odbierania połączeń, pracy zdalnej, wideokonferencji, po słuchanie muzyki.

Zestawy słuchawkowe Logitech niwelują szumy i umożliwiają wykonywanie dowolnej liczby zadań, nawet w niesprzyjającym rozmowie otoczeniu. Filtry głosowe zapewniają ostrzejszy i wyraźniejszy dźwięk podczas rozmów i wideokonferencji.

Z oferty słuchawek Logitech można wybrać przewodowe, bezprzewodowe, łączące się z komputerem, laptopem, smartfonem lub tabletem

Przewodowe zestawy słuchawkowe


Przewodowe zestawy słuchawkowe mogą być wyposażone w jeden z dwóch sposobów łączenia, poprzez kabel USB-A lub gniazdo 3,5 mm.

Przewodowe zestawy słuchawkowe są kompatybilne z większością systemów operacyjnych, zapewniając łatwe rozwiązania typu plug-and-play dla połączeń, wideokonferencji, webinariów, szkoleń online, a nawet gier. W niektórych modelach, proste elementy sterujące umieszczone na przewodzie lub słuchawce dousznej pozwalają na łatwą regulację głośności, wyciszanie połączeń i wiele więcej bez zakłóceń. Można również dostosować ustawienia dźwięku za pomocą pokrętła regulacji głośności na ekranie dostępnego za pośrednictwem komputera, laptopa, tabletu lub smartfonu.

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Logitech zapewniają swobodę rozmowy w wielu warunkach


Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe łączą się przez Bluetooth lub odbiornik USB-A. Oferują wszystkie funkcje swoich przewodowych odpowiedników, a także swobodę wstawania i poruszania się przy jednoczesnym korzystaniu z zestawu słuchawkowego.

Nawet bez przewodu można regulować głośność, wyciszać połączenia. Umożliwiają to proste przyciski znajdujące się na nauszniku. Swoboda rozmowy ważna jest nie tylko, przydaje się również w domu podczas pracy zdalnej.

Rozmowa w trybie głośnomówiącym daje sposobność parzenia kawy, wyjścia z psem i wykonywania innych zadań domowych lub związanych z pracą, a pozostawania jednocześnie na linii.

Mikrofon z funkcją niwelacji szumów


Mikrofon jest ważną częścią zestawu słuchawkowego – wpływa na sposób, w jaki słyszą nas osoby dzwoniące lub biorące udział w spotkaniach. Mikrofon z funkcją niwelacji redukuje szumy z otoczenia, dzięki czemu słychać nas głośno i wyraźnie.

Aktywna niwelacja szumów


Aktywna niwelacja szumów (ANC) redukuje dźwięki otoczenia w pobliżu wentylatorów i klimatyzacji, dzięki czemu można słyszeć rozmowy i skupić się bez rozpraszania uwagi. Jest to możliwe dzięki różnorodnym technologiom mikrofonowym i algorytmom programowym, które eliminują szumy. Pozwala to na kontynuowanie pracy bez konieczności zwiększania głośności lub zmiany otoczenia. Znacznie ułatwia to pracę.

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl