Zestawy słuchawkowe Logitech

ZESTAWY SŁUCHAWKOWE LOGITECH

Wybierz odpowiedni dla siebie zestaw słuchawkowy. Firma Logitech oferuje szeroką gamę biurowych i domowych zestawów słuchawkowych do różnych zastosowań, od odbierania połączeń, pracy zdalnej, wideokonferencji, po słuchanie muzyki. Nasze zestawy słuchawkowe to zestawy wielozadaniowe, które niwelują szumy i umożliwiają wykonywanie dowolnej liczby zadań, nawet w intensywnym otoczeniu.
Zestawy słuchawkowe ułatwiają pracę i życie. Uwalniają one Twoje ręce, dzięki czemu możesz wykonywać inne zadania podczas rozmowy; filtry głosowe zapewniają ostrzejszy i wyraźniejszy dźwięk podczas rozmów i wideokonferencji. Do wyboru jest szeroki wachlarz przewodowych i bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, które łączą się z komputerem, laptopem, smartfonem lub tabletem.

PRZEWODOWE ZESTAWY SŁUCHAWKOWE

Przewodowe zestawy słuchawkowe mogą być wyposażone w jeden z dwóch sposobów łączenia, poprzez kabel USB-A lub gniazdo 3,5 mm. Przewodowe zestawy słuchawkowe są kompatybilne z większością systemów operacyjnych, zapewniając łatwe rozwiązania typu plug-and-play dla połączeń, wideokonferencji, webinariów, szkoleń online, a nawet gier. W niektórych modelach, proste elementy sterujące umieszczone na przewodzie lub słuchawce dousznej pozwalają na łatwą regulację głośności, wyciszanie połączeń i wiele więcej bez zakłóceń. Można również dostosować ustawienia dźwięku za pomocą pokrętła regulacji głośności na ekranie dostępnego za pośrednictwem komputera, laptopa, tabletu lub smartfonu.

BEZPRZEWODOWE ZESTAWY SŁUCHAWKOWE

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe łączą się przez Bluetooth lub odbiornik USB-A. Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe firmy Logitech oferują wszystkie funkcje swoich przewodowych odpowiedników, a także swobodę wstawania, rozciągania się i poruszania przy jednoczesnym korzystaniu z zestawu słuchawkowego. Korzystaj z bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do odbierania połączeń telefonicznych, przyłączania się i inicjowania wideokonferencji oraz słuchania muzyki. Nawet bez przewodu można regulować głośność, wyciszać połączenia i wybierać muzykę. Umożliwiają to proste przyciski znajdujące się na nauszniku. Dodatkowa swoboda jest pomocna nie tylko dla osób, które pracują w intensywnym środowisku biurowym. Jest również przydatna w pracy w domu. Praca w trybie głośnomówiącym otwiera możliwość parzenia kawy, wypuszczenia kota na zewnątrz i wykonywania dowolnej liczby zadań domowych lub związanych z pracą, pozostając na linii.

MIKROFON Z FUNKCJĄ NIWELACJI SZUMÓW

Mikrofon jest ważną częścią zestawu słuchawkowego – wpływa na sposób, w jaki słyszą nas osoby dzwoniące lub biorące udział w spotkaniach. Mikrofon z funkcją niwelacji redukuje szumy z otoczenia, dzięki czemu słychać nas głośno i wyraźnie. Jest to możliwe dzięki technologii mikrofonu oraz oprogramowaniu, które mogą nawet poprawić jakość głosu, eliminując jednocześnie stukanie czy syczenie. Jeśli pracujesz w intensywnym środowisku biurowym i musisz odbierać połączenia przy biurku, funkcja ta może być prawdziwym ułatwieniem.

AKTYWNA NIWELACJA SZUMÓW

Aktywna niwelacja szumów (ANC) redukuje dźwięki otoczenia w pobliżu wentylatorów i klimatyzacji, dzięki czemu można słyszeć rozmowy i skupić się bez rozpraszania uwagi. Jest to możliwe dzięki różnorodnym technologiom mikrofonowym i algorytmom programowym, które eliminują szumy. Pozwala to na kontynuowanie pracy bez konieczności zwiększania głośności lub zmiany otoczenia. Znacznie ułatwia to pracę.