Zestawy słuchawkowe z kamerą internetową Logitech

Odpowiedni sprzęt ma duży wpływ na jakość spotkania i pracy, gdy dołączasz do wideorozmowy ze swojego stanowiska, gdziekolwiek jesteś – w biurze, w domu, w drodze. Zestawy – słuchawki z mikrofonem i kamerą internetową – zostały przygotowane do komfortowej pracy na odległość.

Kamera Logitech zapewnia transmisję wideo w jakości Full HD 1080p oraz integrację typu „plug and play” praktycznie z dowolnym oprogramowaniem do wideokonferencji. W połączeniu z doskonałym dźwiękiem zestawu słuchawkowego Zone Wireless pracownicy są gotowi do efektywnych wideorozmów, nie odchodząc od własnych biurek, biur czy domów.

Krystalicznie czysty dźwięk i obraz

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe są wyposażone w mikrofon z funkcją redukcji szumów, która izoluje niepożądany hałas z otoczenia i zapewnia wyraźniejsze rozmowy.

Dzięki regulowanemu, bocznemu elementowi sterującemu umożliwiającemu regulację głośności głosu do odpowiedniego poziomu, mikrofonowi z funkcjonalnością wyciszenia przez obrócenie, bezprzewodowemu ładowaniu Qi1 i baterii pozwalającej na pracę przez 14 godzin, zestawy słuchawkowe idealnie nadają się do stosowania w każdych warunkach.

Optyka klasy biznesowej

Kamera internetowa zapewnia wyrazistość obrazu dzięki automatycznemu ustawianiu ostrości i rozdzielczości obrazu HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Technologia RightLight™ 2 inteligentnie poprawia jakość obrazu w otoczeniu z oświetleniem od tyłu i przy słabym oświetleniu, dzięki czemu współpracownicy zawsze wyglądają na ekranie jak najlepiej.
Konfiguracja jest szybka i prosta dzięki integracji „plug and play”.

Proste elementy do sterowania rozmową

  • intuicyjny interfejs do regulacji głośności, odtwarzania/wstrzymywania muzyki oraz rozpoczynania/kończenia rozmów.
  • wysięgnik mikrofonu obsługuje funkcję wyciszenia przez obrócenie,
  • przyciski sterujące zapewniają łatwy dostęp do funkcji sterowania przy uchu, aktywnego niwelowania szumów i bezprzewodowego parowania Bluetooth.
  • kamera internetowa jest wyposażona w regulowany zaczep umożliwiający łatwe zamocowanie do laptopa lub monitora biurkowego oraz wygodną, przesuwaną osłonę zapewniającą prywatność

Zgodność z oprogramowaniem do telekonferencji, wideokonferencji i pracy zdalnej

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl