ADGAR MOKOTÓW – THE BRAIN EMBASSY

Brain Embassy to autorski koncept co-workingu opracowany i wdrożony przez Adgar Poland. Do dyspozycji użytkowników pozostają biura w czterech lokalizacjach, w tym przy ulicy Postępu 15, które mieliśmy przyjemność wesprzeć technologicznie.

Brain Embassy powstało w oparciu o najnowsze, światowe trendy w projektowaniu funkcjonalnych, ergonomicznych i kreatywnych przestrzeni do pracy i adresowane jest do małych i średnich przedsiębiorców, start-upów, freelancerów, a także globalnych korporacji. Co-working o ergonomicznym designie jest jednocześnie miejscem pracy, rozwoju oraz relaksu. Właściciel konceptu proponuje użytkownikom pokoje służące do pracy w ciszy, odpoczynku, strefy aktywności fizycznej czy wreszcie program merytoryczny, który pozwala na podnoszenie swoich kompetencji.

Warunki członkostwa z dostępem do open space’u i pełnego serwisu kuchennego, a także do zamkniętych biur dla nawet 15 osób, z elastyczną formułą najmu, stwarzają zupełnie nowe możliwości funkcjonowania w biznesowej rzeczywistości. Wartością jest duża dostępność sal konferencyjnych i przestrzeni eventowych przygotowanych nawet na 150 osób, które wyposażyliśmy w projektory czy monitory interaktywne. Zaprojektowaliśmy i zainstalowaliśmy również system bezprzewodowego przesyłania treści, system nagłośnienia oraz digital signage.

ADGAR OCHOTA – The Brain Embassy

The Brain Embassy jest pierwszym biurem co-creatingowym, zaprojektowanym w oparciu o najnowsze tendencje w tworzeniu przestrzeni, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą […]