Logitech StreamCam

Twórz treści sprawnie i w wysokiej jakości dzięki kamerze Logitech StreamCam.

Nieskazitelna jakość obrazu, dwa mikrofony skierowane do przodu, wszechstronne opcje montażu i złącze USB-C jest sprawiają, że jest to doskonała kamera do transmisji na ulubione platformy do strumieniowania.

Kompatybilna z systemami Windows® i Mac.

Wydajne połączenie

Logitech StreamCam jest jeszcze bardziej wydajna w połączeniu z Logitech Capture. Capture odblokowuje w StreamCam funkcje, które automatyzują ekspozycję, kadrowanie, stabilizację i inne parametry, tak abyś mógł skupić się na tworzeniu jak najlepszych treści.

Strumieniuj realistycznie w szybkości 60 klatek na sekundę

Masz dość kiepskiej jakości streamingu? Niewyraźnego obrazu i zawieszania się transmisji? Strumieniuj i nagrywaj wyraźne i realistyczne filmy z płynnym ruchem i ostrymi szczegółami w rozdzielczości Full HD 1080p w 60 kl./s.

Automatyczne ustawianie ostrości i ekspozycji

Koniec z utratą ostrości podczas nagrywania i strumieniowania! Śledzenie twarzy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji zapewnia dokładną ostrość i ekspozycję, niezależnie od tego, w której części kadru się znajdujesz. Automatyczna ekspozycja jest ustawiana w taki sposób, by osoba przed kamerą wyglądała możliwie najkorzystniej w różnych warunkach oświetleniowych.

Nagrywanie w pionie w jakości full HD

Błyskawiczne przejście do trybu pionowego wymaga jedynie obrócenia kamery StreamCam. Obraz w jakości Full HD w formacie 9:16- idealnie nadaje się do tworzenia relacji na Instagramie i Facebooku.

Wszechstronne opcje montażu

Uzyskanie idealnego kąta w każdym streamie lub wideo jest możliwe dzięki elastycznym opcjom montażu. Uchwyt do monitora posiada możliwość przechylania i obracania, a nawet montażu na statywie. Wbudowana elektroniczna stabilizacja obrazu zmniejsza drgania kamery w wyniku przypadkowych uderzeń lub ruchu.

Połączenie przez USB-C

Standard szybkiego i niezawodnego połączenia, StreamCam wykorzystuje USB typu C, aby zapewnić wydajne przesyłanie wideo. Kompatybilna z systemami Windows 10 i macOS 10.14 lub nowszymi.

Złóż zapytanie ofertowe na: biznes@irs.com.pl